DIGITUS Professional DN-19-12U-S-PD
kabinet - 12U
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-19-12U-S-PD
EAN: 4016032432562
Varenummer: F20666248
billigst-pricerunner
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-19-12U-S-PD
EAN: 4016032432562
Varenummer: F20666248
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(867,20 ekskl. moms)
Produkt nr: DN-19-12U-S-PD
Læs mere her
DIGITUS Professional DN-19-12U-S-PD Kabinet - Det perfekte opbevaringsløsning til dit udstyr
Funktioner
Rackkapacitet 12U
Type Vægmonteret stativ
Maksimal vægtkapacitet 60 kg
Produktfarve Grå
Materiale Stål
Rammetype Lukket
Dørkonstruktion Stål
Sidepaneler medfølger Ja
Nøglelås Ja
Dørlås til hoveddøren Ja
Kode for international beskyttelse (IP) IP20
Vægt & størrelser
Størrelse 48,3 cm (19")
Bredde 540 mm
Dybde 400 mm
Højde 595 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 630 mm
Pakkedybde 590 mm