Produkt nr: DN-10-SET-3-B
EAN: 4016032477525
Varenummer: F22004901
billigst-pricerunner
Digitus
Digitus
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-10-SET-3-B
EAN: 4016032477525
Varenummer: F22004901
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.043,20 ekskl. moms)
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-10-SET-3-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Optimer dit netværk med Digitus Kabinet 12U
Få dit Digitus Kabinet 12U i dag og oplev forbedret effektivitet og sikkerhed!
Funktioner
Rackkapacitet 12U
Type Vægmonteret stativ
Maksimal vægtkapacitet 30 kg
Produktfarve Sort
Rammetype Lukket
Dørkonstruktion Glas
Sidepaneler medfølger Ja
Nøglelås Ja
Dørlås til hoveddøren Ja
Rack skinner Ja
Kode for international beskyttelse (IP) IP20
Strømstyring
Strømforsyning 4000 W
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Indgangsstrøm 16 A
Vægt & størrelser
Størrelse 25,4 cm (10")
Bredde 312 mm
Dybde 300 mm
Højde 592 mm
Emballeringsdata
Monteringssæt til væggen Ja
Brugervejledning Ja
Pakkebredde 350 mm
Pakkedybde 340 mm