Digitus DN-19 TRAY-2-800-SW
rackhylde - 1U
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-19 TRAY-2-800SW
EAN: 4016032183495
Varenummer: F6936890
billigst-pricerunner
Digitus DN-19 TRAY-2-800-SW
Digitus DN-19 TRAY-2-800-SW
Digitus DN-19 TRAY-2-800-SW
Digitus DN-19 TRAY-2-800-SW
Digitus DN-19 TRAY-2-800-SW
Digitus DN-19 TRAY-2-800-SW
Digitus DN-19 TRAY-2-800-SW
Digitus DN-19 TRAY-2-800-SW
Digitus DN-19 TRAY-2-800-SW
Digitus DN-19 TRAY-2-800-SW
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-19 TRAY-2-800SW
EAN: 4016032183495
Varenummer: F6936890
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(515,20 ekskl. moms)
Produkt nr: DN-19 TRAY-2-800SW
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Forbedr din server-organisation med Digitus DN-19 TRAY-2-800-SW
Med en 1U-kapacitet og en bredde på 800 mm er denne hylde den ideelle størrelse til at rumme enhver enhed, du har brug for at placere i dit rack. Hvis du har brug for yderligere opbevaringsplads, kan du nemt tilføje flere Digitus DN-19 TRAY-2-800-SW enheder og oprette mere plads til dine enheder.
Opret mere plads i din server med Digitus DN-19 TRAY-2-800-SW. Køb nu!
Funktioner
Produktfarve Sort
Rackkapacitet 1U
Maksimal vægtkapacitet 25 kg
Oprindelsesland Tyrkiet
Vægt & størrelser
Størrelse 48,3 cm (19")
Emballeringsdata
Pakkebredde 490 mm
Pakkedybde 610 mm
Pakkevolumen 12852,7 cm³
Pakkevægt 3,97 kg
Logistik data
Kode i den britiske toldtarif 94039910
Harmoniseret systemkode (HS) 85389099
Andre funktioner
Dimensioner (BxDxH) 465 x 525 x 30 mm