DIGITUS DN-10-ORG-1-2U-B
kabeladministrationspanel med børste - 0.5U - 10"
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-10-ORG-1-2U-B
EAN: 4016032473992
Varenummer: F21740200
billigst-pricerunner
DIGITUS DN-10-ORG-1-2U-B
DIGITUS DN-10-ORG-1-2U-B
DIGITUS DN-10-ORG-1-2U-B
DIGITUS DN-10-ORG-1-2U-B
DIGITUS DN-10-ORG-1-2U-B
DIGITUS DN-10-ORG-1-2U-B
DIGITUS DN-10-ORG-1-2U-B
DIGITUS DN-10-ORG-1-2U-B
DIGITUS DN-10-ORG-1-2U-B
DIGITUS DN-10-ORG-1-2U-B
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-10-ORG-1-2U-B
EAN: 4016032473992
Varenummer: F21740200
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(277,60 ekskl. moms)
Produkt nr: DN-10-ORG-1-2U-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Hold dine kabler velorganiserede med DIGITUS DN-10-ORG-1-2U-B kabeladministrationspanel med børste
Køb nu og slip af med dit kabelrod med DIGITUS DN-10-ORG-1-2U-B kabeladministrationspanel med børste
Funktioner
Type Kabelbakkepanel
Produktfarve Sort
Husmateriale Stål
Rackkapacitet 0.5U
Oprindelsesland Tyrkiet
Vægt & størrelser
Størrelse 25,4 cm (10")
Bredde 254 mm
Dybde 12 mm
Dybde (maks.) 2,2 cm
Emballeringsdata
Pakkebredde 265 mm
Pakkedybde 55 mm
Pakkehøjde 20 mm
Pakkevolumen 291,5 cm³
Pakkevægt 95 g
Logistik data
Kode i den britiske toldtarif 73269098
Hovedkassens bredde (udvendigt) 500 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 300 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 515 mm