Digitus DN-10-BPN-01-B
tomt panel - 1U
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-10-BPN-01-B
EAN: 4016032475910
Varenummer: F21956244
billigst-pricerunner
Digitus DN-10-BPN-01-B
Digitus DN-10-BPN-01-B
Digitus DN-10-BPN-01-B
Digitus DN-10-BPN-01-B
Digitus DN-10-BPN-01-B
Digitus DN-10-BPN-01-B
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-10-BPN-01-B
EAN: 4016032475910
Varenummer: F21956244
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(248,00 ekskl. moms)
Produkt nr: DN-10-BPN-01-B
Læs mere her
Digitus DN-10-BPN-01-B Tomt Panel - 1U til Effektiv Kabelføring
Bestil dit Digitus DN-10-BPN-01-B Tomt Panel - 1U idag og opnå en effektiv kabelføring i morgen!
Funktioner
Type Blankt panel
Produktfarve Sort
Husmateriale Stål
Oprindelsesland Tyrkiet
Vægt & størrelser
Størrelse 25,4 cm (10")
Bredde 255 mm
Dybde 10 mm
Højde 45 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 20 mm
Pakkedybde 265 mm