Produkt nr: BG16HD001813
EAN: 5711428018137
Varenummer: F23396442
Producent: dbramante1928
Produkt nr: BG16HD001813
EAN: 5711428018137
Varenummer: F23396442
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(823,20 ekskl. moms)
Producent: dbramante1928
Produkt nr: BG16HD001813
Overfladefarvning Monokromatisk
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 16"
Etui-type Mappe
Materiale Fuldkornet læder
Produktets hovedfarve Brun
Forlomme Ja
Bærehåndtag Ja
Lukketype Lynlås
Antal Ja
Vægt & størrelser
Bredde 355 mm
Dybde 80 mm
Højde 260 mm