Produkt nr: BG16GTBL1497
EAN: 5711428014979
Varenummer: F22631233
Producent: dbramante1928
Produkt nr: BG16GTBL1497
EAN: 5711428014979
Varenummer: F22631233
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(823,20 ekskl. moms)
Producent: dbramante1928
Produkt nr: BG16GTBL1497
Læs mere her
Få den bedste beskyttelse til din notebook med dbramante1928 Rosenborg bæretaske
Klik her og få din dbramante1928 Rosenborg bæretaske nu!
Funktioner
Overfladefarvning Monokromatisk
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 40,6 cm (16")
Etui-type Mappe
Materiale Fuldkornet læder
Produktets hovedfarve Sort
Forlomme Ja
Bærehåndtag Ja
Lukketype Lynlås
Oprindelsesland Indien
Antal 1
Vægt & størrelser
Bredde 355 mm
Dybde 80 mm
Højde 260 mm
Vægt 1,17 kg
Notebook flade dimensioner (B x D x H) 380 x 25 x 270 mm
Pakkebredde 410 mm
Pakkedybde 80 mm
Pakkehøjde 440 mm
Pakkevægt 1,18 kg
Tekniske detaljer
Yderkasser pr. pallelag (EU) 8 stk
Logistik data
Ydre emballage nettovægt 1,61 kg
Antal pr. pakke 5 stk
Hovedkassens bredde (udvendigt) 650 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 460 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 370 mm