Produkt nr: MBXLE-AC0020
EAN: 5704174229728
Varenummer: F21659272
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXLE-AC0020
EAN: 5704174229728
Varenummer: F21659272
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(417,60 ekskl. moms)
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXLE-AC0020
Funktioner
Formål Laptop
Strømforsyningstype Indendørs
Udgangseffekt 65 W
Udgangsspænding 20 V
Udgangsstrøm 3,25 A
Justerbar udgangsspænding Nej
Mærke kompatibilitet IBM/Lenovo
Design
Produktfarve Sort
Vægt & størrelser
Bredde 100 mm
Dybde 160 mm
Højde 40 mm
Vægt 150 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 100 mm
Pakkedybde 160 mm
Pakkehøjde 40 mm