Produkt nr: MBXHP-AC0067
EAN: 5704174392453
Varenummer: F21890391
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXHP-AC0067
EAN: 5704174392453
Varenummer: F21890391
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(402,40 ekskl. moms)
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXHP-AC0067
Læs mere her
Tilføj Liv til dine Elektroniske Enheder med CoreParts Strømforsyningsadapter
Med den innovative 7.4*5.0mm plug kan du nemt tilslutte adapteren til enhver kompatible enhed. Slip af med de besværlige konvertere og nyd den problemfri brug, denne adapter tilbyder. Bare tilslut den, og du er klar til at gå i gang med at bruge din enhed igen.
Funktioner
Formål Laptop
Strømforsyningstype Indendørs
Udgangseffekt 130 W
Udgangsspænding 19.5 V
Udgangsstrøm 6,7 A
Mærke kompatibilitet HP
Design
Produktfarve Sort
Vægt & størrelser
Bredde 150 mm
Dybde 100 mm
Højde 45 mm
Vægt 100 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 150 mm
Pakkedybde 100 mm
Pakkehøjde 45 mm