Produkt nr: TABX-IPPRO12.9-COVER22
EAN: 5704174650942
Varenummer: F23190099
billigst-pricerunner
CoreParts
Producent: CoreParts
EAN: 5704174650942
Varenummer: F23190099
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(305,60 ekskl. moms)
Producent: CoreParts
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Giv din tablet et nyt look med CoreParts flipomslag!
Funktioner
Kapabilitet iPad Pro 2021
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 32,8 cm (12.9")
Etui-type Folie
Materiale Termoplastisk polyurethan (TPU)
Produktets hovedfarve Blå
Mærke kompatibilitet Apple
Indbyggede højttaler(e) Nej
Standby-tilstand Ja
Penneholder Ja
Auto vågen/sove funktion Ja
Batteri
Indbygget batteri Nej
Vægt & størrelser
Bredde 220 mm
Dybde 280 mm
Højde 15 mm
Vægt 250 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 220 mm
Pakkedybde 280 mm
Pakkehøjde 15 mm