Produkt nr: CA-CD410-480W
EAN: 5706998551467
Varenummer: F20894449
billigst-pricerunner
Capture CA-CD410-480
Capture CA-CD410-480
Producent: Capture
Produkt nr: CA-CD410-480W
EAN: 5706998551467
Varenummer: F20894449
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(735,20 ekskl. moms)
Producent: Capture
Produkt nr: CA-CD410-480W
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Effektiv og sikker elektronisk pengeskuffe - Capture CA-CD410-480
Funktioner
Husmateriale Stål
Produktfarve Hvid
Møntbakke inkluderet Ja
Møntbakke materiale Plast
Antal rum til sedler 4
Antal rum til mønter 8
Aftagelig møntbakke Ja
Justerbar møntbakke Ja
Medie slot Ja
Antal mediespor Ja
Nøglelås Ja
Porte & Grænseflader
Antal RJ-11-porte Ja
RJ-12 porte, antal Ja
USB-port Nej
Vægt & størrelser
Bredde 410 mm
Dybde 415 mm
Højde 100 mm
Vægt 6,8 kg
Pakkebredde 465 mm
Pakkedybde 460 mm
Pakkehøjde 150 mm