Logitech Unifying Receiver
trådløs mus / tastatur modtager - USB
Mus inkl. musemåtte
=
Før
563,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
533,-
DKK
(426,40 ekskl. moms)
Mus
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
Funktioner
| Enhedstype | Mus / tastatur |
| Mærke kompatibilitet | Logitech |
Design
| Produktfarve | Sort; Sort |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja; Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja; Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja; Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 9 mm; 9 mm |
| Dybde | 6 mm; 6 mm |
| Højde | 15 mm; 15 mm |
| Vægt | 1,23 g; 1,23 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 101,9 mm; 101,9 mm |
| Pakkedybde | 110 mm; 110 mm |
| Pakkehøjde | 16 mm; 16 mm |
| Pakkevægt | 16 g; 16 g |
Emballage indhold
| Batterier inkluderet | Ingen; Ingen |
Tekniske detaljer
| Produkttype | USB receiver; USB receiver |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 201 mm; 201 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 249 mm; 249 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 136 mm; 136 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,13 kg; 1,13 kg |