CHERRY XTRFY GP5 musemåtte
medium
Præstation
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Stof, Gummi |
| Gaming musemåtte | Ja |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Skridsikker bund | Ja |
| Syede kanter | Ja |
| Størrelse | M |
| Produktfarve | Sort |
| Vaskbar | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 320 mm |
| Dybde | 270 mm |
| Tykkelse | 3 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |