Trust Bayo+
lodret mus - multi-enhed - 2.4 GHz, Bluetooth - hvid
Mus inkl. musemåtte
=
Før
770,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
740,-
DKK
(592,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Forlæns, Tilbage (handling) |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Vertikal design | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2 W |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 5 W |
| Batteriets levetid | 3 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 77 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 73 mm |
| Vægt | 116 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Mikromodtager |
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |