Mysz gamingowa Havit MS1034 (biaà Ây)
Mus inkl. musemåtte
=
Før
534,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
504,-
DKK
(403,20 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4800 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 7 |
| Antal knapper | 7 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 3 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Vertikal design | Ingen |
| Produktfarve | Hvid |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,6 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Vægt & størrelser
| Bredde | 68 mm |
| Dybde | 132 mm |
| Højde | 42,5 mm |
| Vægt | 144 g |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |