Logitech Ergo Series ERGO M575 for Business
styrebold - Bluetooth - grafit
Mus inkl. musemåtte
=
Før
770,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
740,-
DKK
(592,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Trackball |
| Bevægelsesopløsning | 2000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 5 |
| Knapfunktioner | Forlæns |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Grafit |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Batteriets levetid | 24 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja, MacOS |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 134 mm |
| Højde | 48 mm |
| Vægt | 145 g |
| Modtager bredde | 1,44 cm |
| Modtager dybde | 6,6 mm |
| Modtager højde | 1,84 cm |
| Modtager vægt | 2 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 50 mm |
| Pakkedybde | 105 mm |
| Pakkehøjde | 142 mm |
| Pakkevægt | 240 g |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Kapabilitet | Logi Bolt USB Receiver |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 50992060965410 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 219 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 173 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2,62 kg |
| Produkter pr. palle | 1350 stk |