Inca IWM-505 mus Kontor Højre hånd RF trådløst Optisk 1600 dpi
Mus inkl. musemåtte
=
Før
570,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
540,-
DKK
(432,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | Forlæns |
| Anbefalet brug | Universel |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Batteritype | AAA |
| Automatisk slukning | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 2000, Windows 2000 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 35 mm |
| Vægt | 80 g |
| Modtager bredde | 1,83 cm |
| Modtager dybde | 1,46 cm |
| Modtager højde | 6,4 mm |
| Modtager vægt | 1 g |