Inca IWM-279G mus Kontor Højre hånd RF trådløst 1600 dpi
Mus inkl. musemåtte
=
Før
548,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
518,-
DKK
(414,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 5 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Vertikal design | Ja |
| Produktfarve | Grå |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
Vægt & størrelser
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 60 mm |
| Højde | 65 mm |
| Vægt | 76,3 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Blister |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |