Inca IWM-243RH mus Ambidextrous RF trådløst Optisk 1600 dpi
Mus inkl. musemåtte
=
Før
526,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
496,-
DKK
(396,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 4 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Batteriteknologi | Alkaline |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 64 mm |
| Dybde | 104 mm |
| Højde | 37 mm |
| Vægt | 53 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Blister |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |