Hama WM-500 mus Kontor Højre hånd RF trådløst Optisk 1600 dpi
Mus inkl. musemåtte
=
Før
588,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
558,-
DKK
(446,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | Tilbage (handling), DPI-kontakt, Forlæns |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 5 |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Grøn |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren, Plast |
| Gummigreb | Ja |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 1 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 1 W |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
Vægt & størrelser
| Bredde | 85 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 42 mm |
| Vægt | 85 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 55 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
Bæredygtighed
| Genbrugsplast | 20% |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 135 kg |