Contour RollerMouse Red Max
central pegeenhed - USB-A - sort, sølv
Mus inkl. musemåtte
=
Før
4.489,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.459,-
DKK
(3.567,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2800 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul/rullestang |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | Copy/Paste, Double click |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 10 |
Design
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort, Sølv |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 276 mm |
| Dybde | 606 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 3,3 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal hævestænger | 4 |
| Pakkebredde | 269 mm |
| Pakkedybde | 630 mm |
| Pakkevægt | 4,28 kg |
| Pakkehøjde | 80 mm |
Emballage indhold
| Håndledsstøtte | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Bæredygtighed
| Genanvendt indhold i emballage | 70% |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Genanvendt indhold af den samlede produktvægt | 22% |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Livscyklusudslip (kg CO2e) | 25,49 |
| Udsendelse til fabrik (kg CO2e) | 22,99 |
| Compliance-certifikater | CE, REACH, RoHS, UKCA |
| Fremstillet af genbrugsmaterialer | Ja |
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Recycled aluminium |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 22% |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8471607000 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 2 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 290 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 650 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 180 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 9,4 kg |