ALOGIC Echelon
mus - genopladelig - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - hvid
Mus inkl. musemåtte
=
Før
580,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
550,-
DKK
(440,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Rejse |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 2 |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 3.0 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Syntetisk ABS |
Ergonomisk
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 65 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 25 mm |
| Vægt | 70 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Hurtig start guide | Ja |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |