A4Tech FSTYLER Collection FB35
mus - 2.4 GHz, Bluetooth 4.0 - midnatsgrøn
Mus inkl. musemåtte
=
Før
576,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
546,-
DKK
(436,80 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Afsøgningshastighed | 125 Hz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Grøn |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Batteriets levetid | 8 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 105 mm |
| Højde | 42 mm |
| Vægt | 74 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ingen |