3Dconnexion CadMouse Pro Wireless Left
mus - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.604,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.574,-
DKK
(1.259,20 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 7200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 7 |
| Justerbar forespørgselshastighed | Ja |
| Afsøgningshastighed | 90,125,1000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
Design
| Formfaktor | Venstre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort, Sølv |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,5 m |
| Kabelfunktioner | Flettet |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 1100 mAh |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Batteriets levetid | 2 måned(er) |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 74 mm |
| Dybde | 126 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 140 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Etui | Ja |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | MIC, BSMI, CE, China RoHS, EAC, Federal Communications Commission (FCC), KC, NCC, RCM, RoHS, UKCA, WEEE |
Andre funktioner
| USB-port | Ja |