Xilence Performance C Series XP600
strømforsyning - 600 Watt
Opgradere til sleeved kabler
=
788,-
DKK
(630,40 ekskl. moms)
Strømstyring
| Total effekt | 450 W |
| Maksimal strøm | 600 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 110 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 Hz |
| Maksimal indgangsstrøm (@ 110V) | +12V,+12V2,+3.3V,+5V,+5Vsb,-12V |
| Strømkorrektionsfaktor (PFC) | Aktiv |
| Maks. udgangsstrøm (+3,3 V) | 15 A |
| Maks. udgangsstrøm (+12 V) | 18 A |
| Maks. udgående strøm (+12 V2) | 20 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 V) | 15 A |
| Maks. udgangsstrøm (-12V) | 0,3 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 VSB) | 3 A |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Højspænding, Overbelastning, Kortslutning, Lavspænding |
Porte & Grænseflader
| Motherboard, strømstik | 20+4 pin ATX |
| Antal SATA strømstik | 6 |
| PCI ekspres strømforbindelser (6+2 pin) | 1 |
| CPU strømstik (4+4 pin) | Ja |
| Kabeltype | Ikke modulær |
Præstation
| Formål | PC |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor | ATX |
| ATX-version | 2.31 |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 230 mm |
| Pakkedybde | 165 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkevægt | 1,63 kg |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |