Inter-Tech SL-700 Plus strømforsyning - 700W
ATX12V 2.4
Opgradere til sleeved kabler
=
731,-
DKK
(584,80 ekskl. moms)
Strømstyring
| Total effekt | 700 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 230 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Indgangsstrøm | 3 A |
| Strømkorrektionsfaktor (PFC) | Aktiv |
| Kombineret effekt (+3,3 V) | 150 W |
| Kombineret effekt (+12 V) | 540 W |
| Kombineret effekt (+5 V) | 150 W |
| Kombineret effekt (-12V) | 9,6 W |
| Kombineret effekt (+5 VSB) | 12,5 W |
| Maks. udgangsstrøm (+3,3 V) | 18 A |
| Maks. udgående strøm (+12 V1) | 24 A |
| Maks. udgående strøm (+12 V2) | 24 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 V) | 18 A |
| Maks. udgangsstrøm (-12V) | 0,8 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 VSB) | 2,5 A |
| Effektivitet | 82% |
Porte & Grænseflader
| Motherboard, strømstik | 20+4 pin ATX |
| Antal SATA strømstik | 4 |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin) | 3 |
| PCI ekspres strømforbindelser (6+2 pin) | 2 |
| CPU strømstik (4+4 pin) | Ja |
| Floppy-drev, stik | Ja |
| Diskettedrev, strømstik | 1 |
| Kabeltype | Ikke modulær |
Præstation
| Formål | PC |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor | ATX |
| ATX-version | 2.4 |
| Støjniveau | 25 dB |
Design
| Produktfarve | Sølv |
| Kølingstype | Aktiv |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 86 mm |
| Vægt | 1,07 kg |
Emballeringsdata
| Brugervejledning | Ja |
| Pakkebredde | 215 mm |
| Pakkedybde | 165 mm |
| Pakkehøjde | 90 mm |
| Pakkevægt | 1,36 kg |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
Andre funktioner
| Garantibevis | Ja |