HPE Common Slot Platinum Power Supply Kit
strømforsyning - hot-plug - 1200 Watt
Opgradere til sleeved kabler
=
4.638,-
DKK
(3.710,40 ekskl. moms)
Strømstyring
| Total effekt | 1200 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strøm faktor | 0,998 |
| Effektivitet | 94% |
Præstation
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Platinum |
| Formål | Server |
| Kompatible produkter | ProLiant DL360p Gen8, ProLiant DL380p Gen8, ProLiant ML350p Gen8, ProLiant SL250s Gen8 |
Design
| Produktfarve | Metallic |
Vægt & størrelser
| Bredde | 38,1 mm |
| Dybde | 86,3 mm |
| Højde | 190,5 mm |
| Vægt | 1,36 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
Andre funktioner
| Vægt (efter britisk standard) | 1,36 kg (3 Pund) |