64GB 4Rx4 PC4-2666V-L
Funktioner
| Pufret hukommelsestype | Reduceret belastning |
| Maksimal blænderåbning | 19 |
| Intern hukommelse | 64 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 64 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4 |
| Hukommelsesur hastighed | 2666 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ja |
| Hukommelse rangering | 4 |
| Hukommelsesspænding | 1.2 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 88,9 mm |
| Dybde | 190,5 mm |
| Højde | 19,1 mm |
| Vægt | 45 g |