CoreParts - 2GB - DDR2 - 533MHz - DIMM 240-pin
ECC
Funktioner
| Intern hukommelse | 2 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 2 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR2 |
| Hukommelsesur hastighed | 533 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 240-pin DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ja |
| Produktfarve | Grøn |
Vægt & størrelser
| Bredde | 145 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 145 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 20 g |
| Pakketype | DIMM |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |