Table top TV stand 23"
75"
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 40 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 58,4 cm (23") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 190,5 cm (75") |
| Monteringstype | Skrivebord |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 800 x 400 mm |
Design
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 800 mm |
| Dybde | 355 mm |
| Højde | 735 mm |
| Vægt | 2,19 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 50 mm |
| Pakkehøjde | 400 mm |
| Pakkevægt | 2,3 kg |
Andre funktioner
| VESA montering | Ja |