Mobile Base Stand for
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 120 kg |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 190,5 cm (75") |
| Monteringstype | Gulv |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200 mm |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringstype | Vejledning |
| Højdejusteringsområde | 400 - 400 mm |
Design
| Husmateriale | Stål |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1090 mm |
| Højde | 1975 mm |
| Vægt | 28,8 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 835 mm |
| Pakkedybde | 810 mm |
| Pakkehøjde | 135 mm |
| Pakkevægt | 29,5 kg |
Emballage indhold
| VESA-beslag inkluderet | Ja |
| Monteringsbeslag inkluderet | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |