LC-Power Monitorarm für Monitore bis zu 32"/81,28 cm (B)
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 9 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43,2 cm (17") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32") |
| Montering | Klemme |
| Monteringstype | Skrivebord |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringsområde | 200 - 400 mm |
| Hældningsvinkelområde | -20 - 20° |
| Drejelig | Ja |
| Drejelig vinkel | 180° |
| Drejevinkel område | -90 - 90° |
| Rotationsvinkel | 360° |
Design
| Husmateriale | Metal, Plast |
| Produktfarve | Sort |
| Orientering | Landskab/portræt |
| Nem at installere | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 2,14 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 445 mm |
| Pakkedybde | 160 mm |
| Pakkehøjde | 110 mm |
| Pakkevægt | 2,62 kg |