FlexiLift Wall Mount 60-90 kg.
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 90 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 106,7 cm (42") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 2,29 m (90") |
| Monteringstype | Væg |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 200 x 200 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 800 x 600 mm |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200 mm |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringstype | Vejledning |
| Højdejusteringsområde | 400 - 400 mm |
Design
| Husmateriale | Stål |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1250 mm |
| Højde | 1968 mm |
| Vægt | 27,6 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 835 mm |
| Pakkedybde | 810 mm |
| Pakkehøjde | 135 mm |
| Pakkevægt | 31,9 kg |
Emballage indhold
| VESA-beslag inkluderet | Ja |
| Monteringsbeslag inkluderet | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |