Ergotron LX Pro monteringssæt
modulær - for LCD display - med høj stang - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 10 kg |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 86,4 cm (34") |
| Montering | Klemme |
| Monteringstype | Skrivebord |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm |
| Forlængelsesarm (max.) | 64 cm |
| Skrivebord tykkelse (min) | 1 cm |
| Skrivebord tykkelse (maks.) | 6 cm |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringsområde | 0 - 330 mm |
| Justerbar dybde | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -70 - 15° |
| Rotation | Ja |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Drejevinkel | 360° |
| Pivot vinkel | 0 - 180° |
| Panoreringsområde | 0 - 360° |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Design
| Husmateriale | Aluminium |
| Produktfarve | Sort |
| Orientering | Landskab/portræt |
Vægt & størrelser
| Vægt | 5,13 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 600 mm |
| Pakkedybde | 350 mm |
| Pakkehøjde | 165 mm |
| Pakkevægt | 6,71 kg |
Emballage indhold
| Monteringssæt | Ja |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 10 År |