Basic Large Wall Mount with
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 50 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 94 cm (37") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 2,29 m (90") |
| Monteringstype | Væg |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 200 x 200 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 600 x 400 mm |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200 mm |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 15° |
| Drejelig vinkel | 90° |
Design
| Husmateriale | Stål |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 660 mm |
| Dybde | 500 mm |
| Højde | 420 mm |
| Vægt | 1,81 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 700 mm |
| Pakkedybde | 290 mm |
| Pakkehøjde | 225 mm |
| Pakkevægt | 2,02 kg |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Monteringssæt | Ja |
| Brugervejledning | Ja; Ja |
Andre funktioner
| Monteringsgrænseflade | VESA |
| VESA montering | Ja |
| Justerbar | Ja |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 290 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 700 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 225 mm |
| Ydre emballage nettovægt | 18,3 kg |