LG Electronics TV
50" - 16:9 - LED - 2x HDMI - webOS - 60 Hz - 20 W - G
Projektør
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
Lyd
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
| Højttalereffekt | 10 W |
| Udgangseffekt (RMS) | 20 W |
| Lyd-output kanaler | 2,0 kanaler |
Præstation
| System for digitalt signalformat | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Format til analogt signal | PAL, SECAM |
| IPTV, SDP-server compatible, Software Clock, Mood Display, Mobile Connection Overlay, SNMP support, Self Diagnostics, Hospitality Technology Next Generation (HTNG) 1.4, Lock Mode, USB port lock, video welcome screen, screen welcome message, Insert Image, IP Channel Manager, hybrid subtitles, FailOver, Play via URL, Crestron Connected Certified, Display Power Management (DPM), Time Scheduler, NTP support, Embedded Content Management, Embedded Group Management, SuperSign Control+ compatible, SuperSign Control compatible, SuperSign CMS compatible, LG Simple Editor, LG ConnectedCare |
Computersystem
| Operativsystem installeret | webOS |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2,0 |
| Antal USB-porte | 1 |
| USB version | 2,0 |
| Digital akustisk og optisk udgang | 1 |
| Antal højttalerudgange | 1 |
| RS-232C | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Andre funktioner
| Antal RJ-45-porte | 1 |
Netværk
| Wi-Fi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 102 W |
| Strømforbrug (maks.) | 116 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
Vægt & størrelser
| Skærmbredde | 1111 mm |
| Skærm, dybde | 59,8 mm |
| Skærm, højde | 645 mm |
| Skærm, vægt | 8600,0 g |
| Bredde (med stativ) | 1111 mm |
| Dybde (med stativ) | 275 mm |
| Højde (med stativ) | 700 mm |
| Vægt (med stativ) | 8,7 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0-40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0-80 % |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20-60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0-85 % |
Display
| Skærm diagonal | 127 cm (50) |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Skærmteknologi | LED |
| LED-baggrundsbelysning type | Direct-LED |
| Skærmens lysstyrke | 300 cd/m² |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 1000000:1 |
| Kontrastforhold (typisk) | 5000:1 |
| Responstid | 9,5 ms |
| Oprindelig opdateringshastighed | 60 Hz |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | HDR10, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
