CoreParts
strømforsyningsadapter
Funktioner
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Stærkstrøm typen | AC-to-DC |
| Indgangsspænding | 110-230 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangseffekt | 120 W |
| Udgangsspænding | 19.5 V |
| Udgangsstrøm | 6,5 A |
| Justerbar udgangsspænding | Nej |
| AC-porttype | C5 |
| Aftagelige strømforbindelser | Ja |
| Kapabilitet | - HP/Compaq Business Notebook: 8710P, 8710W, nc4400, nc6320, nc8430, nw8440, nw9440, nx6310, nx6315, nx6320, nx6325, nx6330, nx8420, nx9420 - HP/Compaq EliteBook: 8530P, 8530W - HP/Compaq Pavilion Notebook: HDX18-1000EO, HDX18-1005EA, HDX18-1010EA, HDX18-1011TX, HDX18-1012TX, HDX18-1013TX, HDX18-1015TX, HDX18-1020US, HDX18-1023CA |
Strømstyring
| Automatisk justering af udgangsspænding | Ja |
| Indgående driftsspænding (min.) | 100 V |
| Kapacitet | 120 W |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 6,15 A |
Præstation
| Stik | 7.4*5.0p |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Husets farve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Nej |
Godkendelser
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 223 mm |
| Dybde | 153 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 250 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 223 mm |
| Pakkedybde | 153 mm |
| Pakkehøjde | 60 mm |
| Pakkevægt | 626 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Inkluderede strømstik typer | EU |
| Antal pr. pakke | Ja |
Tekniske detaljer
| Strømforbrug (standby) | 0,21 W |
| Strøm | 120 W |
| Stik 1 dimensioner | 7.4x5.0p |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044095 |
| Oprindelsesland | Kina |
Andre funktioner
| Beskyttelse, kortslutning | Ja |
| Beskyttelse mod overspænding | Ja |
| Batterier inkluderet | Nej |