CoreParts
strømforsyningsadapter - 65 Watt
Funktioner
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Stærkstrøm typen | AC-to-DC |
| Indgangsspænding | 110-230 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangseffekt | 65 W |
| Udgangsspænding | 19,5 V |
| Udgangsstrøm | 3,34 A |
| Justerbar udgangsspænding | Nej |
| Aftagelige strømforbindelser | Ja |
| Kapabilitet | Alienware Notebook: M11X Dell Inspiron: 1545 (Roberts), 2150, 300m (Blade 2), 500m (Benz Lite), 510m (Peary), 6000 (Tobago), 600m (Benz), 630m (Barbados), 6400 - E1505 (Key Largo), 640m - E1405 (Bermuda), 700m (Molokai), 710m (Molokai 2), 8500 (Lindbergh), 8600 (Lindbergh Plus), 9200 (Gilbert), 9400 - E1705 (Zanzibar), XPS M1210 (Bali), XPS M1330 (Thurman Red), XPS M1330 (Thurman) Dell Latitude: 100L (Java), D400 (Pebble), D410 (Venice), D500 (Daytona), D505 (Pensacola) |
Strømstyring
| Automatisk justering af udgangsspænding | Ja |
| Indgående driftsspænding (min.) | 100 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 3,34 A |
| Kapacitet | 65 W |
Præstation
| Stik | 7.4*5.0p |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Husets farve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Nej |
Godkendelser
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 150 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 300 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 250 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Inkluderede strømstik typer | EU |
| Antal pr. pakke | Ja |
Tekniske detaljer
| Stik 1 dimensioner | 7.4x5.0p |
| Strøm | 65 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,21 W |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044095 |
| Oprindelsesland | Kina |
Andre funktioner
| Batterier inkluderet | Nej |
| Beskyttelse mod overspænding | Ja |
| Beskyttelse, kortslutning | Ja |