CoreParts
strømforsyningsadapter - 50 Watt
Funktioner
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Stærkstrøm typen | AC-to-DC |
| Indgangsspænding | 110-230 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangseffekt | 60 W |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Justerbar udgangsspænding | Nej |
| Aftagelige strømforbindelser | Ja |
| Kapabilitet | HP/Compaq Thin Client: Neoware e140, t5125, t5520, t5525, t5135, t5500, t5510, t5515, t5520, t5525, t5530, t5700, t5710, t5720, t5725, t5730, t5735 |
Strømstyring
| Automatisk justering af udgangsspænding | Ja |
| Indgående driftsspænding (min.) | 100 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 5 A |
| Kapacitet | 50 W |
Præstation
| Stik | 5.5*2.1 |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Husets farve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Nej |
Godkendelser
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 190 mm |
| Dybde | 126 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 250 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 190 mm |
| Pakkedybde | 126 mm |
| Pakkehøjde | 57 mm |
| Pakkevægt | 390 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Inkluderede strømstik typer | EU |
| Antal pr. pakke | Ja |
Tekniske detaljer
| Strøm | 60 W |
| Stik 1 dimensioner | 5.5x2.1 mm |
| Strømforbrug (standby) | 0,21 W |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044095 |
| Oprindelsesland | Kina |
Andre funktioner
| Batterier inkluderet | Nej |
| Beskyttelse, kortslutning | Ja |
| Beskyttelse mod overspænding | Ja |