CoreParts
batteri til bærbar computer - Li-Ion - 4200 mAh - 48 Wh
Funktioner
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Produktfarve | Sort |
Batteri
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 3900 mAh |
| Batterispænding | 11,4 V |
| Antal battericeller | 4 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 102 mm |
| Dybde | 7 mm |
| Højde | 184 mm |
| Vægt | 220 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 223 mm |
| Pakkedybde | 124 mm |
| Pakkehøjde | 29 mm |
| Pakkevægt | 248 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | Ja |
Andre funktioner
| Numre af batterier medfølger | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | ProBook 450 G5, Notebook PC ProBook 450 G4, Notebook PC ProBook 430 G4, Notebook PC ProBook 440 G4, Notebook PC ProBook 430 G5, Base Model Notebook PC ProBook 450 G4, Base Model Notebook PC ProBook 450 G4, Notebook PC (ENERGY STAR) ProBook 470 G5, Notebook PC ProBook 450 G5, Base Model Notebook PC ZHAN 66 Pro G1, Notebook PC ProBook 430 G5, Notebook PC ProBook 440 G5, Notebook PC ProBook 430 G4, Base Model Notebook PC ProBook 430 G4, Notebook PC (ENERGY STAR) ProBook 440 G4, Base Model Notebook PC ProBook 440 G4, Notebook PC (ENERGY STAR) ProBook 440 G5, Base Model Notebook PC ProBook 455 G4, Base Model Notebook PC ProBook 455 G4, Notebook PC ProBook 455 G4, Notebook PC (ENERGY STAR) ProBook 455 G5, Notebook PC ProBook 470 G4, Base Model Notebook PC ProBook 470 G4, Notebook PC ProBook 470 G4, mt20 Mobile Thin Client, mt20 Mobile Thin Client (ENERGY STAR), mt21 Mobile Thin Client |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |