ATEN CS1734B
KVM / audio / USB switch - 4 porte
Porte & Grænseflader
| Antal kontrollerede computere | 4 |
| Tastatur porttype | USB |
| Mus porttype | USB |
| Video porttype | VGA |
| Antal USB 2.0 type-A hub porte | 4 |
| USB-stik type | USB Type-A |
| Lydforbindelse | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 5 |
| Antal mikrofon-indgange | 5 |
Præstation
| HD-type | 2K Ultra HD |
| Maksimal digital opløsning | 2048 x 1536 pixel |
| Maksimal opløsning | 2048 x 1536 pixel |
| Video båndbredde | 60 Hz |
| Skanningsinterval | 1,3,4,5,8,10,15,20,25,30,35,40,45,50,55,60,70,80,90,99,100,240,250,255 sek./side |
| Firmware kan opgraderes | Ja |
Design
| Stativ-montering | Ja |
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Husmateriale | Metal |
| Ledningsført fjernkontakt | Nej |
| LED-indikatorer | Aktivitet, USB |
| Displayknap kontakt | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
Display
| Indbygget skærm | Nej |
Strømstyring
| Strømkilde | DC |
| Udgangsspænding | 5.3 V |
| Strømforbrug (typisk) | 3.4 W |
| Ekstern strømadapter | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 210 mm |
| Dybde | 88 mm |
| Højde | 55.5 mm |
| Vægt | 780 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176200 |