Wentylator Lian Li UNI FAN TL Wireless Reverse PWM 140mm White
Præstation
| Passende til rumtype | Computerkabinet |
| Type | Ventilator |
| Ventilator diameter | 14 cm |
| Omdrejningshastighed (min.) | 0,2 rpm |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 1800 rpm |
| Støjniveau (høj hastighed) | 31 dB |
| Maksimal luftstrøm | 103,9 kubikfod/min. |
| Maksimalt lufttryk | 2,27 mmH2O |
| Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) | Ja |
| Lejetype | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Materiale | Termoplastisk polyester (PBT) |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Belysning LED | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Ventilatorstik | 4-polet |
Strømstyring
| Strømforsyning | 4,6 W |
| Spænding | 12 V |
| LED spænding | 5 V |
Vægt & størrelser
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 140 x 142 x 28 mm |