Wentylator Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD 120 Reverse Blade bialy (12RTLLCD1W1W)
Præstation
| Passende til rumtype | Computerkabinet |
| Type | Ventilator |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Maksimal luftstrøm | 54,3 kubikfod/min. |
| Maksimalt lufttryk | 2,83 mmH2O |
| Lejetype | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Ventilatorens støjniveau (maks.) | 31 dB |
| Fjernkontrol frekvens | 2,4 GHz |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Blæser, hastighed (maks.) | 1900 rpm |
| Blæser, hastighed (min.) | 350 rpm |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Belysning LED | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Skærmtype | LCD |
Strømstyring
| Spænding | 5 - 12 V |
| Ventilator strømforbrug | 7,08 W |
Vægt & størrelser
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 28 x 124 mm |