Uni Fan Tl140 Lcd Wireless
Præstation
| Passende til rumtype | Computerkabinet |
| Type | Ventilator |
| Ventilator diameter | 14 cm |
| Maksimal luftstrøm | 68,1 kubikfod/min. |
| Maksimalt lufttryk | 3,5 mmH2O |
| Lejetype | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Ventilatorens støjniveau (maks.) | 28,5 dB |
| Fjernkontrol frekvens | 2,4 GHz |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Blæser, hastighed (maks.) | 1600 rpm |
| Blæser, hastighed (min.) | 400 rpm |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Belysning LED | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Skærmtype | LCD |
Strømstyring
| Spænding | 5 - 12 V |
| Ventilator strømforbrug | 6,72 W |
Vægt & størrelser
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 140 x 28 x 142 mm |