Cooling Fan
Præstation
| Type | Ventilator |
| Kompatibel processor serie | Intel® Core™ i7 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kompatible produkter | Intel NUC Core i7, BSC0805HA-00 |
Design
| Produktfarve | Sølv |
Vægt & størrelser
| Bredde | 74 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Højde | 15 mm |
| Vægt | 10 g |
| Pakkebredde | 74 mm |
| Pakkedybde | 70 mm |
| Pakkehøjde | 15 mm |
| Pakkevægt | 20 g |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |