USB-A Adapter / USB 3.2 Gen 1 / USB-A Male / RJ45 Female / 1 Gbps / 0.20 m / Vernikkeld / ABS / Wit / Doos
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB Type-A |
| Hostinterface han/kun | Hanstik |
| Output-grænseflade | RJ-45 |
Design
| Intern | Ingen |
| Produktfarve | Hvid |
| Maksimal kabellængde | 0,2 m |
Funktioner
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Dataoverførselshastighed (maks.) | 1 Gbit/sek. |
Vægt & størrelser
| Bredde | 28 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Højde | 16 mm |
| Vægt | 23 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 55 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakketype | Kasse |