Eaton INDGW-X2
adapter for fjernadministration - X-Slot
Funktioner
| Produkttype | Netværksstyringskort |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
Præstation
| Understøttede netværksprotokoller | HTTPS, TLS 1.2, SNMPv1, SNMPv3, NTP, TFTP, SMTP, SMTPS, BOOTP, DHCP, SLAAC, SSH, MQTTS, ModbusTCP, Modbus RTU, BACnet IP, BACnet BBMD |
Porte & Grænseflader
| Ethernet-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 5 - 12 V |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 38 mm |
| Dybde | 115 mm |
| Højde | 112 mm |
| Vægt | 131 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | Ja |