DIGITUS
adapter for fjernadministration - 10/100 Ethernet x 1
Funktioner
| Produkttype | Netværksstyringskort |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Aktivitet, Link, Strøm, Status |
| Processorserie | ARM |
| Processorfrekvens | 300 MHz |
| Flashhukommelse | 128 MB |
| RAM kapacitet | 64 MB |
| RAM-type | SDRAM |
Præstation
| Webbaseret administration | Ja |
| Understøttede netværksprotokoller | TCP/IP, UDP, SNMP, SSL, Telnet, HTTP, SMTP, DHCP, DNS, etc. |
| Beskyttelse af adgangskode | Ja |
| Syslog | Ja |
Porte & Grænseflader
| Grænsefladetype | RS-232 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Ethernet-grænsefladetype | Hurtigt ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 100 Mbit/s |
| Kabelteknologi | 10/100 |
| Sikkerhedsalgoritmer | SNMP |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 8 - 15 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 52 mm |
| Dybde | 81 mm |
| Højde | 26 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Hurtig start guide | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 89 mm |
| Pakkedybde | 51 mm |
| Pakkehøjde | 202 mm |
| Pakkevægt | 132,5 g |
Logistik data
| Kode i den britiske toldtarif | 85176200 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Pakkevolumen | 916,878 cm³ |