Delock USB 2.0 Bluetooth V4.0 Dual Mode
netværksadapter - USB 2.0
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB |
| Grænseflade | Bluetooth |
Netværk
| Maksimal dataoverførselshastighed | 3 Mbit/s |
| Wi-Fi-bånd | Enkelt band (2,4 GHz) |
| Frekvensområde | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Maksimal driftstilstand | 10 m |
| Bluetooth-version | 4.0 |
Design
| Komponent til | PC/Laptop |
| Produktfarve | Sort |
| Intern | Nej |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| USB-drevet | Ja |
Systemkrav
| Optisk drev påkrævet | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Professional |
Vægt & størrelser
| Bredde | 16 mm |
| Dybde | 19,5 mm |
| Højde | 8,1 mm |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |