iiyama ProLite TW2223AS-B2
berøringspanel PC RK3399 1.8 GHz - 4 GB - SSD 32 GB - LED 21.5"
Display
| Paneltype | VA |
| Skærm diagonal | 54,6 cm (21.5") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Skærmens lysstyrke | 345 cd/m² |
| HD-type | Fuld HD |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærm teknologi | Projekteret kapacitivt systemet |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Responstid | 18 ms |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,248 x 0,248 mm |
| Aktiv skærmområde (B x H) | 478 x 269,5 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 54,6 cm |
| Glas tykkelse | 2,9 mm |
| Overfladehårdhed | 6H |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 84 kHz |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | Ja |
| Antal HDMI-indgangsporte | Ja |
| USB-port | Ja |
| Antal USB-porte | 5 |
| USB version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | Ja |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | SD |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Design
| Produktdesign | Interaktivt fladpanel |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Orientering | Horisontal/vertikal |
| Produktfarve | Sort |
| Skærm form | Flad |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Farve på ramme | Black |
Præstation
| Formål | Universel |
| Driftstimer (timer/dage) | 24/7 |
| HDCP | Ja |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 23 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
Computersystem
| Computersystem | Ja |
| Indbygget processer | Ja |
| Processorserie | ARM Rockchip |
| Processormodel | RK3399 |
| Processorfrekvens | 1,8 GHz |
| Processorkerner | 2 |
| Intern hukommelse | 4 GB |
| On-board grafikkort, model | ARM Mali-T860 MP4 |
| Intern lagerkapacitet | 32 GB |
| Operativsystem installeret | Android |
| Version af operativsystem | 12 |
| Google programmer | Google Chrome, Gmail, Google Calendar |
Vægt & størrelser
| Skærmbredde | 504,5 mm |
| Skærm, dybde | 32 mm |
| Skærm, højde | 302 mm |
| Skærm, vægt | 3,61 kg |
| Bredde | 504,5 mm |
| Dybde | 32 mm |
| Højde | 302 mm |
| Vægt | 3,61 kg |
| Bredde (med stativ) | 504,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 32 mm |
| Højde (med stativ) | 302 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,61 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 640 mm |
| Pakkedybde | 121 mm |
| Pakkehøjde | 410 mm |
| Pakkevægt | 5,98 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
Godkendelser
| Certificering | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
Tekniske detaljer
| Brugerkontrol | Power switch |
| Compliance-certifikater | CE, EAC, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Bæredygtighedscertifikater | ErP |
| Lydudgang (mini jack) | Ja |
Andre funktioner
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 400 cd/m² |
| Lysstyrke | 345 cd/m² |
| Synlig størrelse, vertikal | 26,9 cm |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Vægt (uden stativ) | 3,61 kg |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Dybde (uden stativ) | 32 mm |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Højde (uden stativ) | 302 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 47,8 cm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 84 kHz |
| Indbygget kamera | Nej |